Business Kart Üyelik İşlemi Hakkında

Business Kart Üyeliğinizi 3 Adımda Tamamlayın.

1. Adım :

business.nfckart.com.tr adresine giriş yapın ve üyeliğinizi oluşturmaya başlayın. 

Üyeliğinizi 2 farklı şekilde oluşturabilirsiniz;

  • Web sayfasına giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede bulunan “Kayıt Ol/Giriş Yap” butonunu kullanabilirsiniz.
  • business.nfckart.com.tr sayfasına giriş yaptığınızda sayfada bulunan “kullanıcıadı” alanını doldurup “Dijital Kartım” butonuna basabilirsiniz.

Bu 2 seçenekten biri ile başlayıp üyeliğinizi tamamlayın. Üye olurken kullandığınız E-Posta adresine Şifreniz gelecektir.

5 dk içerisinde no-reply@nfckart.com.tr adresinden size şifrenizi içeren bir e-posta gelecektir. Şifreniz ile beraber sisteme giriş yaptıktan sonra sistem üzerinden şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Şifrenizi lütfen NFC Kart destek ekibi dahil kimse ile paylaşmayınız şifrelerinizin sorumluluğu size aittir.

2. Adım :

Business Kart Paneline NFC Kart Ailesine Hoşgeldiniz.

Üyeliğinizin izin verdiği şekilde artık Business Kartınızı online olarak Bilgisayar, Tablet ve Mobil cihazlardan yönetebilirsiniz. Üyeliğiniz aktif olduğunuda keşfetmeniz için “Keşfet Paketi” aktif olarak gelecektir. Kısıtlı bir sürümdür. Business Kartınızı dilediğiniz gibi yönetebilmek için “Üyelik” menüsünden planınızı değiştirmeniz gerekmektedir.

İster aylık İster yıllık plan satın alımı yapabilirsiniz. Üyelik sekmesinden “Planı Değiştir” diyerek satın alma adımlarına başlayabiliriz. Karşımıza 2 Adet Business Kart planı gelecektir. “Aylık” ve “Yıllık” hangi planı kullanmak istiyor iseniz “Plan Seçin” butonunu kullanarak devam ediyoruz.

“Her üyelik için bir plan satın alımı yapılabilir.” Başka bir plana ihtiyacınız olması durumunda lütfen yeni bir üyelik açınız!

Satın alma aşamasında “Fatura Detaylarını” eksiksiz ve tam olarak “Bireysel” yada “Kurumsal” fatura detayları ile doldurmanızı rica ederiz. “Web sitemizden kesilen faturalar otomatik olarak e-fatura sistemine aktarıldığı için sonrada fatura değişikliği yapılamamaktadır.”

Ödeme ekranında Kredi Kartı bilgileriniz İyzico Güvencesi ile alınır ve tahsil edilir. NFC Kart web sitesi hiç bir koşulda kredi kartı bilgilerinizi almaz ve saklamaz.

3. Adım :

Ödeme işleminiz tamamlandığında otomatik olarak “İşlemler” sayfasına geleceksiniz. Bu ekranda yaptığınız ödemeler ve sonuçlarını görebilirsiniz. 

Ayrıca ödeme işleminiz başarılı şekilde tamamlandığında Size E-Posta ve SMS olarak bildirimler düşecektir.

Ödeme işleminden sonra size onay için 2 adet SMS gelecektir.

  1. SMS İşlemin başarıyla tamamlandığı.
  2. SMS Business Kartınızın aktif edildiği bilgisidir.
Business Kart Üyelik İşlemi Hakkında
Business Kart Üyelik İşlemi Hakkında

Size Yardımcı olabileceğini düşündüğümüz bazı makaleler...

Paylaş :